V sobotu 5.9. konečně vystoupíme v plovoucím klubu Kamina Boat, kde jsme měli mít akci již v březnu. Kvůli začátku nouzového stavu však byla tehdy zrušena. Nyní snad k žádným omezením nedojde a my si zde zahrajeme s další havlíčkobrodskou legendou - kapelou Red Nose. Loď bude otevřená od 18 hod, my zahájíme v cca 19:00.

   Negativ + Angelic Project - narozeninová show

Kapelník Mára oslaví 50. narozeniny v pátek 19.6.v RC Kain a to klasicky koncertem. Spolu s ním dooslaví své březnové 60. narozeniny klávesák Šotek, jejichž oslavaná akce byla zrušena kvůli nedávným opatřením ohledně epidemie.
Akci podpoří spřízněná dívčí kapela Angelic Project, která s Negativem již odehrála spoustu koncertů.

POZOR!!! Kvůli mimořádným opatřením je stanovena zavíračka na 23 hodin, začínáme proto už v 19 hodin.


Těšíme se na vás

POZOR !   Klávesák Šotek slaví šedesátku a jak jinak, než koncertem! 

        Kdy?:  v sobotu 21.3.2020 od 19 hodin

        Kde?:  na lodi Kanmina boat na Smíchovské náplavce

        S námi zahraje kapela Kairos z Hradce Králové

        Tak to přijďte pořádně oslavit!!!!

 

  V pátek 25.10.2019 zazněl Negativ na rádiu Beat v rámci oslav svátku Beatu (y). Pro poslech klikni zde.

 

   V pátek 8.11.2019 již poněkolikáté zavítáme do skvělého klubu Kain, kam nás pozvala dvojice kapel Wrata a Tridian. Pro nás to bude koncert se slavnostním nádechem, protože ve stejný den slaví Kristovy léta náš baskytarista Víťa Šedina. Zveme tedy nejen příznivce muziky, ale i pařmeny... :-)

  Premiérový koncert nové sestavy v Kainu se dost vydařil, děkujeme Heleně Kubelkové a její kapele Rheia a všem, kteří přišli, za podporu a úžasnou atmosféru!!! Fakt super!. A teď už se těšíme na sobotu 21.7.2018, kdy zahrajeme na rockové zábavě v obci Jitkov na Havlíčkobrodsku spolu s místní kapelou Delor a přespolní 5 promile.

 

Po velmi dlouhé odmlce, kdy jsme hledali novo sestavu, vás rádi přivítáme samozřejmě v Kainu! Spolu s námi vystoupí také s novou sestavou Helena Kubelková s kapelou RHEIA

 

 

 V prosinci zahrajeme v pátek 16.12.2016 v Modré vopici jako hosté kapely TRIDIAN a Angelic Project

V sobotu 26.11.2016 zakončíme svým vystoupením pořad Rocková pípa radia BEAT, která se koná v hospodě Železná panna 

 

V pátek 14.10.2016 hrajeme v Kainu spolu s kapelou TRIDIAN, tak se nedejte zahanbit a přijďte v hojném počtu. Počasí už za moc nestojí, tak můžeme v sobotu vyspávat...

Máme za sebou výroční turnaj Fťáků, lakrosu se zúčastnil Šotek a Fanda a oba podávali skvělé výkony. Původně měl hrát i Mára, toho ale skolila ošklivá nemoc, takže se nemohl ani zúčastnit pivní štafety. Naštěstí se mu podařilo díky několika litrům horkého čaje alespoň oživit hlasivky, což nám přišlo skoro jako zázrak. Zbylí členové kapely zatím vyhráli pivní štafetu, což se tak trochu podepsalo na výkonech. Ale celkový dojem zase nebyl tak špatný. Tak možná zase za deset let..?

Obě srpnové akce jsme si užili, v Desné s náma hrál na basu Aleš Halama a rozhodně nezklamal. Dík Aleši.

V Šenově už hrál zase Dominik. Taky vydřená akce, mám na mysli celé Šenovské slavnosti. Snad největším překvapením pro nás bylo opravdu skvělé vystoupení celé rodiny Andělů ve stylu country! Fakt bomba.

No a příště si zahrajeme na výročním lakrosovém turnaji týmu Fťácy v Maršovicích u Neveklova v sobotu 3.9.2016 na místním fotbalovém hřišti.

V srpnu nás čekají dvě akce. První v sobotu 13.8.motosraz v Desné

a hned nasledující víkend 20.8.2016 již tradiční Šenovské slavnosti

Tak klip jsme nepředstavili, neboť technika v tom úporném vedru odmítla pracovat.Ostatně i mnoho lidí raději zůstalo zalezlých kdesi v chladu, takže účast byla spíše komorní. Velký dík ale patří Lorettě, která ty, co přišli, opravdu nadchla.

Nejen nahráváním desky živ je člověk.... Hlavně užíváním si muziky a tomu jdeme vstříc!

Před vydáním nového CD pořádáme koncert, kde nejen představíme všechny skladby, které pro něj nahráváme, ale zveřejníme i jeden z klipů, který budou placku doprovázet.

Podporou nám bude dívčí (nyná již ženská) kapela LORETTA, která se po 24 letech vrací na rocková pódia s tím nejostřejším podáním tvrdé muziky, jakého jsou schopny.  Večírek pro fanoušky, i znalce muziky, čeká jen na vás...

  Restaurace Caravan camp v Motole se mění  na rockovou hospodu  Železná panna a my máme tu čest zahrát tu jako první spolu s Angelic Project!!!

.

  Páteční večery v Kainu mají své kouzlo, tentokrát to zase stálo za to! Díky všem!

Tak Fatal máme za sebou a čeká nás poslední letošní koncert v Kainu, spolu s náma zahrají dívčí kapela Angelic project a hardrocková kapela DeColt.

Ke konci roku nás čekají už jen dvě vystoupení, nejprve 27.11. v klubu Fatal na akci Fatal error night spolu s kapelama Lajna, The Kippers a Osm setin bez jídla a potom 11.12. v Kainu. S kým, to ještě upřesníme.

Po červencovém flákání máme na srpen nachystané 4 akce. Začneme 5.8. na soukromém firemním večírku a pak si zařádíme 3x během čtyř dnů.

Tahle minišňůra začne ve středu 19.8. v pražském klubu Kain, kde zahrajeme spolu s kapelou Despekt.

Hned následující den (čtvrtek 20.8.) se přesouváme do Blatné, kde zahrajeme na dětském táboře. Podobné akce máme rádi, malý haranti jsou neúnavný pařiči...

Po dnu volna a načerpání sil vyrazíme v sobotu 22.8. na slavnosti města Velký Šenov. Zde, na fotbalovém hřišti, zahrajeme za účasti kapel Angelic Project, Aleš Brichta Trio, Toxic People, Nová Škola, Nezmaři, Semeno (Kabát revival) a Bon Jovi revival

 

  Na červen se nám sešly tři skvělý páteční akce...

5.6. se vracíme do Světlé nad Sázavou, kam nás pozvala místní skupina Adrien. Hraje se na Terase u kina od 20 hod.

19.6. nás čeká tradiční Kain a bude to muzikantský mejdan s hosty ku příležitosti 45. narozenin kapelníka Máry

26.6. zahajujeme 1. ročník letního motosrazu Biker's Party na Slapech - autocamp Nová Rabyně. Hrajeme od 19:30 do 22 hod, vstup je ZDARMA

 

 

  Po menší odmlce se opět vracíme do Kainu, 13.5.2015 oslaví narozeniny náš bubeník Fanda, jako host zahraje kapela No Monday.  Začátek jako vždy ve 20:30 hodin.

  Vítejte v novém roce!! Ten minulý jsme zakončili v prosinci v Kainu a kdo tam byl ten ví, že to stálo za to. Díky všem! No a nový rok jsme zahájili 10. ledna tradičním koncertem na škole v přírodě a musím říct, že jak děti tak my jsme si to fakt užili. A teď už se těšíme na 11. ročník zimní Bikers Party, kde zahrajeme už po šesté.

Po listopadovém maratónu, kdy jsme ještě hráli na soukromé oslavě, tentokrát unplugged, a narozeninovém koncertě našeho bývalého basáka Aleše Halamy ve Světlé nad Sázavou, se chystáme na náš poslední koncert v tomto roce, a to 19.12.2014 samozřejmě v Kainu. S námi zahrají kapely Nahý Šepot a děvčata z Angelic Project, které představí svou novou, teď už zcela dívčí sestavu. Začátek jako vždy ve 20:30.

  Koncert se opravdu vydařil, děkujeme všem kapelám, které přišly zahrát, všem fanouškům, kteří přišli zapařit, všichni jste vytvořili skvělou atmosféru, prostě paráda!!!

Výborná zpráva!!! Výroční koncert v klubu Radlická bude po dohrání všech kapel pokračovat Rockotékou Radia Beat v čele se Standou Rubášem.Radio Beat se stalo i mediálním partnerem, což je pro Negativ obrovská čest... https://www.facebook.com/radiobeat?fref=ts 

Dále jsme upravili vstupné, do 18:00 pouze na 100 Kč !

  Podařilo se nám zajistit akci hodnou 20. výročí kapely, slavnostní výroční koncert za účasti všech bývalých členů kapely. Zahrajeme tedy i ve starých sestavách, před naším hlavním blokem vystoupí spřátelené kapely, se kterými jsme se (mimo spousty dalších) potkali za naší rockovou éru na společných pódiích.

Vše se uskuteční v sobotu 15.11.2014 v Klubu Radlická na Smíchově (Za Ženskými domovy 125/5) od 16 do 22 hod. Po skončení živé produkce bude následovat rockotéka až do doby, kdy bude nálada...

  Náš další koncert z oblíbené narozeninové tour se koná ve středu 8.10.2014, samozřejmě v Kainu, slaví náš basák Dominik 21 let, spolu s námi zahrajou Psí kšíry.

  Bohužel sobotní  počasí si s námi zahrálo docela nepěkně, od rána bylo nádherně, ale odpolední deště proměnily trávník na bahnisko, ve kterém měly problém s pohybem úplně všichni. Obdiv patří všem, co vydrželi, zejména pak našim dvěma stálým fanouškům na vozíku Janě a Mírovi z Kladna!!

Ne každý motosraz je jen o morkářích a jejich strojích. Jsou kluby, co myslí i na charitu a jedním z nich je Bikers Prague. Ten pořádá v sobotu 20.9. akci Bikers Prague dětem, která je určena na podporu Dětského centra Paprsek. Venkovní protory poskytl Caravan Camp v Praze 5 (Plzeňská 279/215a) a představí se nejen sedm kapel, ale i zajímaví hosté. Celodenní program začne ve 10 hod a v campu se dá i přespat ve stanech.

V létě nás čeká jediný koncert a to v Kainu 30.7.2014 od 20:30. S námi zahraje Murderween.

Na naše další vystoupení se můžete vydat 27.6. na motosraz do Sekeřic. 

  Ve středu 28.6. pokračujeme v naší výroční a narozeninové tour v Kainu, tentokrát slaví bubeník Fanda, podpoří nás kapela Stand Back 20 Feet.

V sobotu 3.5. jsme měli hrát na dvou akcích, bohužel Majáles v Nepomuku byl zrušen, hrajem tedy jen v Putimově u Pelhřimova, kam nás pozvala kapela Ursus, která oslaví 10 let!

   Již tuto sobotu, 15.3.2014 si zase zahrajeme v Karavan campu v Motole, to je ale  soukromá akce pouze na pozvání. Zato všechny fanoušky a fanynky zveme do Kainu ve čtvrtek 20.3.2014. Oslavíme 20 let Negativu, to ostatně slavíme celý rok, dále narozeniny Šotka, kapela Dead Daniels zase pokřtí své CD, zkrátka samá sláva. Začátek jako vždy ve 20:30 hodin! 

    Náš historicky první unplugged koncert jsme si opravdu užili, možná vznikne i nějaké video! Kain se také vydařil, jako vždycky.

    Tak Bikers Party máme úspěšně za sebou, na postu druhého kytaristy zaskočila již po několikáté Nikola Kandoussi, velký dík!!!  V pátek 21.2.2014 se ukážeme v Kainu spolu s kapelami Sepukka a Horny Evils a doufám, že už opravdu s novým kytaristou. Tak přijďte zapařit!!!

Leden bude pro kapelu tvrdě pracovní, v duchu příprav jak na první letošní vystoupení na 10. ročníku Biker's Party s novým kytaristou, na historicky první unplugged vystoupení v rámci 20. výročí kapely, na natočení 2. desky tak i na výroční koncert se spoustou hostů... Ten ale bude až v dubnu, vezmem to od začátku...

1.2. zahrajeme už počtvrté na tradičním a jediném zimním motosrazu Biker's Party v Rock Café, kde slaví kulatý 10. ročník!!! Zahrajou s náma skvělý Black Bull a coverová kapela Blind Trust z Německa (přadskakovali Scorpions)

15.2. se po 20 letech vracíme na místo činu, tedy do legendárního Rockového Clubu u Palců, kde jsme 5.2.1994 poprvé zahráli... Slavnost bude komorní v kruhu nejvěrnějších fanoušků a koncert odehrajeme unplugged.


Kdo nás z různých důvodů nezvládne vyslechnout v sobotu v Modrý Vopici, může si to vynahradit ve čtvrtek 19.12. v Kainu, kam si nás pozvala jako hosta kapela SOUSTRAST!!! Ta bude křtít nový videoklip Jedeme dál, ve kterém si zazpívala i Petra Janů a zahrál Petr Janda... Nejspíš se některý z nich (oba?) v Kainu ukážou také!

V sobotu 14.12.2013 přizvala kapela Compromysh na další koncert ze své šňůry Životní cesta tentokrát do Modré vopice kapely Psí kšíry a Negativ. Začátek ve 20:00

Ve čtvrtek 14.11.2013 si zahrajeme spolu s dalšími dvěmi kapelami v klubu HooDoo na Vinohradech, Korunní 106, Praha 10. (Areál bývalého pivovaru, kousek od Orionky) Začátek v 19 hodin, vstup volný.

  V pátek 1.11.2013 zahrajeme v kladenské restauraci Kongo.

  V sobotu 13.10.2013 vás zveme na rockový mejdan tří kapel Angelic project, Negativ  a Mindrape, Je to neformální, spíš jako veřejná zkouška před nedělním Memoriálem Lukáše Přibyla ve Vršovicích na stadionu Bohemians, kde zahraje pět kapel: The Agony, Aleš Brichta s triem. Negativ, Svojband a A.V.Band.. 

  V pátek 6.září 2013 si zahrajeme v Kainu a představíme naši novou sestavu. S námi vystoupí i ženská kapela The Agony s Nikolou Kandoussi, která pokřtí své debutové EP. Začátek ve 20:30 hod.

  V sobotu 17.8.3012 se konají ve Velkém Šenově Městské slavnosti, na které jsme byli přizváni i my, hrajeme pravděpodobně od 18 do 19 hodin.

ěsto Velký Šenov nás pozvalo na své Městské slavnosti 17.8.. Představí se spousta kapel, podrobnosti přineseme později, akce je stále ve stavu příprav a dolaďování...

  Náš příští koncert se uskuteční v rámci benefiční akce na podporu fotbalového stadionu Bohenky ve Vršovicích, tzv Dolíčku a to v klubu Bunkr Parukářka na pražském Žižkově v pátek7.6.2013 od 19 hodi, zahraje spousta kapel, akce trvá až do soboty.

  V úterý 28.května se na vás těšíme opět v Kainu, náš bubeník Fanda slaví 20. narozeniny!!! S námi zahraje kapela Mindrape. Začátek jako vždy ve 20:30. 

  A protože se koncert s Empirama vydařil, můžete nás opět vidět 30.4.2013, tentokrát v Nové Chmelnici, Koněvova 219, Praha 3, účinkuje Empire, Tlustá Berta a Negativ! Začátek ve 20:00.

V úterý 19.3.2013 zahrajeme opět v Kainu, tentokrát s kapelou Empire jako vždy od 20:30 hodin. Narozeniny (ne)slaví Šotek a rovněž celá kapela Empire.

V pátek 4.1.2013 oslaví naše fanynka Maruška Hartmanová své narozeniny v Kainu, zahrají tři kapely v tomto pořadí: Negativ, Angelic Project a SnadnoNaDno z Příbrami. Vstup tentokrát volný, neváhejte a přijďte v hojném počtu!

Páteční Kain naprosto dokonalej, spousta lidí, krásný výkon Andělek, skvělý záskok Nikoly a Jindry za nemocného Kubu, premiéra klipu Loutky, spousta dobrého pití, co víc si přát..?   

V pátek 14. prosince zakončíme naši letošní narozeninovou tour v Kainu pátou částí, tentokrát slaví Kuba. Bohužel má opět zánět šlach, takže nemůže hrát, zaskočí za něj náš bývalý kytarista Jindra Šváb a Nikola Kandoussi. Na tomto koncertě také premiérově uvidíte náš nový klip Loutky! Upoutávku můžete vidět zde. Jako  předkapela zahraje heavy metalová formace dvou šestnáctiletých sester a třináctiletého bubeníka Angelic Project.. Začátek jako vždy ve 20:30 hodin.

Ve středu  24.10. od 20:30 se na vás těšíme v Kainu, spolu s námi vystoupí plzeňská kapela Paradox. 

  Ve středu 3.11. se od 16:40 zúčastníme druhého kola soutěže Skutečná liga  v Music City v Praze. V prvním kole jsme se moc nepředvedli, přesto jsme postoupili, tak doufáme, že druhé bude lepší. Bohužel kvůli technickým problémům při přihlašování na termíny nám to vyšlo tak nešťastně, že Kuba nemůže, zaskočí za něj Nikola. Kdo by měl zájem, může nás přijít podpořit do Music City, Ocelářská 29, Praha 9 od 16:40, vystoupení trvá 20 minut.

  Nedělní koncert ve Vagonu se vydařil až neskutečně. Lidí sice nepřišlo mnoho, většinu vyčerpal ten prodloužený víkend, ale ti co přišli byli fantastičtí! Díky nim a díky skvělému zvuku se nám hrálo úžasně, Kuba dával sóla jako snad nikdy před tím, prostě fakt dobrej koncert! A samozřejmě The Háro  taky.

  V neděli 30.9.2012 nás pozvala kapela The Haro jako předkapelu do Vagonu, tak neváhejte a přijďte!

  Tak se nám zase vydařilo, podle předpokladu slušnej mejdan. Heavy Passion dobrý, slibované Standovo překvapení bylo vystoupení Dana Kroba se kterým Standa s Fandou hraje, dále si s nimi zahrála Nikola Kandoussi, současná kytaristka AB Bandu, na basu si s námi zahrál Václav Ježek, bývalý člen Arakainu. A fanklub skupiny  Harlej nás přišel podpořit před pódium. Prostě paráda.

  Ve středu 1.8.2012 od 20:30 pkračuje v Kainu naše narozeninová tour čtvrtou částí, slaví Standa, hosté budou Heavy Passion a Standa slibuje ještě překvapení. A kdo byl na minulých narozeninových koncertech už asi ví, že to bývá dost slušnej mejdan. Tak se na vás těšíme.

  Máme za sebou další dvě akce, motosraz v Klůčku u Žatce se vydařil i přes nepřízeň počasí. Motorkáři přes den vydatně promokli, takže jich velká část odjela sušit domů, ale ti co zůstali byli naprosto skvělí a bavili se od první písničky až do konce! A koncert na dětském táboře v Borovanech nemůže zklamat nikdy, jak děti tak vedoucí jsou úžasní a hrát pro ně je opravdu zážitek. Takovej kotel se jinde vidí málokdy! Dík.     

  Příště hrajeme na motosrazu v Klůčku u Žatce v sobotu 7.7. a potom v Kainu 1.8.2012 spolu s Heavy Passion. + překvapení.

  Narozeninová tour pokračuje třetí částí v Kainu ve středu 20.6.2012 jako vždy od 20:30 hodin. Spolu s námi měl zahrát Radek Kurc & friends unplugged.  Po tragické smrti jejich bubeníka Aleše Zimolky se však omluvili a jako předkapela vystoupí The Háro. Narozeniny slaví Mára

  Ve středu 6.6. se od 17:30 zúčastníme základního kola soutěže Skutečná liga. Internetový přenos je možné sledovat na www.skutecnaliga.cz

  Dík Defynyci, jejich fandům a všem ostatním v Kainu. I přes menší počet úžasnej kotel. ( Ten Fanda už je ale starej, co?)

Příští narozeninová tour se v Kainu koná ve středu 16.5. a narozeniny tentokrát slaví Fanda. Jako host vystoupí Defynyce. Začátek jako vždy ve 20:30.

  Hard Rock Bar skvělej, na to, že to byl prodlouženej víkend, dobrá návštěva, nálada perfektní, pivo taky... Dík všem.

  Další koncert tentokrát v pražském Hard Rock Baru na Palmovce, Sokolovská 133 se odehraje v sobotu 28.4.2012 od 19:30. Přijďte včas, hrát se může jen do 22 hodin. Vstup zdarma!

    V pátek 6.4. zahrajem v pražském Music City, Ocelářská 29, Praha 9 od 19 hodin. Pozvala nás kapela Traktor v rámci jejich Tmel Tour 2012.

  A máme za sebou i další koncert, tentokrát v Hard Rock Baru v Blatné. Klub opravdu pěknej, hrálo se až do dvou hodin. Před náma hrál Dan Krob, v jehož sestavě hraje Fanda na bicí a Standa na basu, takže toho měli opravdu dost. Ale výkon skvělej!!!

  Do Kainu tentokrát nepřišlo tolik lidí, jak jsme očekávali, přesto jsme si koncert opravdu užili. Kuba si odehrál své první kompletní vystoupení s Negativem a myslím, že nezklamal. Šotek si oslavil narozeniny a taky nevypadal zklamaně. a kapela Free Ride byla opravdu skvělá! Také jste zde poprvé mohli vidět náš první klip Noční samota. Kdo nebyl, nade ho v sekci MP3 a nebo na Youtube. Takže díky všem, kteří jste přišli.

  Děkujeme kapele Interitus za pozvání, páteční koncert s nimi i dalšími byl skvělej. Děkujeme též všem, co přišli, a nebylo jich málo. A proto bych rád všechny pozval na 20.března do Kainu, kde zahrajem spolu s Free Ride.

   Přibyly nám nějaké další termíny hraní, 2.3. v Exit us (divadlo Gong) spolu s Interitus, Hysteria  a Dark Angels, 6.4. v Music city spolu s Traktorem, a 28.4. v Hard Rock Baru  Praha. Vše přehledně seřazené najdete v sekci Koncerty

  Letošní Zimní Biker's párty se vydařila, Dan Krob skvěle zaskočil za nemocného Kubu, v Rock Café připravili opravdu výborný zvuk, Petr Šulc a ostatní pořadatelé zase úžasné soutěže. Prostě dobrá akce, jak si můžete přečíst i v ČMN (Českých motorkářských novinách)

Stalo se skutečností! Díky Honzovi Haberovi jsme skutečně zazněli na Rock rádiu Šumava. Do éteru se v pátek neslo půlhodinové povídání s Markem Kupkou ve kterém zaznělo pět našich skladeb! Kdo nemohl poslouchat může si záznam poslechnout v sekci MP3.

  Negativ podruhé v rádiu!!!  Kdy? V pátek 20.1.2012 od 21. hod.  Kde? Na Rock rádiu Šumava v pořadu Marka Kupky Rockpalác.  Jak ?  Pokud nejste v dosahu vysílání, stačí na webu Rádia Šumava kliknout vlevo nahoře na Poslouchej živě ...

  A příště nás můžete potkat v nově otevřeném Hard Rock Baru v Blatné a to v pátek 23.3.2012. Spolu s náma zahraje Daniel Krob.

  V minulém roce jste jistě zaznamenali, že jsme narozeniny všech členů kapely slavili v Kainu. A protože se nám v Kainu líbí, rozhodli jsme se to letos zopakovat. První část naší Narozeninové tour 2012 bude tedy v Kainu v úterý 20.3.2012 od 20:30 hod. Slaví Šotek.

  V sobotu 28.1.2012 zahrajeme již počtvrté na tradiční Zimní Biker's Party, tentokrát v pražském Rock Café na Národní třídě. Jak je již u motorkářů zvykem, dají se očekávat go go tanečnice, soutěže miss mokré tričko, misák mokré slipy a další. Kromě nás zahrají ještě No Stress a Ursus. A protože náš nový kytarista Kuba tak vehementně cvičil, až si uhnal zánět šlach, zaskočí na jeho místo Dan Krob.

  Díky všem, kteří jste přišli do Kainu, a že vás nebylo málo !!! Jindra byl odnesen na rukách, Kuba si nástup taky užíval, tančící dav před pódiem byl úžasnej, zkrátka paráda. Už se na vás těšíme příště. 

Tak je to tady, náš kytarista Jindra Šváb po osmi letech  v kapele končí a nahradí ho Jakub Novotný. Svůj post si slavnostně předají na našem předvánočním mejdanu v Kainu v pátek 16.prosince od 20:30 hodin, kde první část koncertu odehraje Jindra a druhou už Kuba. Přijďte se před vánočním stresem odreagovat a rozloučit se s Jindrou a přivítat Kubu! Těšíme se na Vás.

 

Po zářijové pauze si zase rádi zahrajeme v Kainu ve středu 19.10. jako vždy od 20:30 hodin, předskočí nám rakovnická skupina Five Sins. Těšíme se na Vás!

  V sekci Rockovej klub u Palců je nově otevřeno diskusní fórum.

  A teď zase něco méně veselého... Náš kytarista Jindra zjistil, že už tak trochu nestíhá a musí ukončit (nebo snad jen přerušit ) svojí hudební kariéru. Sháníme proto na jeho místo nového kytaristu, kdyby někdo měl zájem, neváhejte a kontaktujte nás. Na naše plánované koncerty se můžete těšit i nadále, Jindra je samozřejmě s námi odehraje, dokud se nenajde náhrada.

  Zase něco veselého... Na Standově oslavě Šotka zradily klávesy a tak neváhal a lehce jim pěstí domluvil. Výsledek: pět kláves zcela mimo svou pozici a Šotek celý zbytek večera ledoval malíček pravé ruky. Naštěstí se zdá, že jak klávesy tak prst jsou již v pořádku a na Okrouhlici budou moct vystoupit. Přijďte se o tom přesvědčit 20.8. do Okrouhlice u Havl. Brodu.

  Čtvrtá část narozeninové tour v Kainu proběhne 3.8.2011, tentokrát slaví Standa, jako hosty přizval kapelu The Snuff. Je sice doba dovolených, ale my věříme, že dorazíte v hojném počtu. Začátek jako obvykle ve 20:30. Těšíme se na vás!

  Děkujeme všem, kteří přišli do Kainu za naprosto úžasnou atmosféru.! Taneční kreace, mnoho nových, pro nás zatím neznámých tváří, plnej Kain, skvělej zvuk od Ivoše... Co víc si přát? Snad jen příště zas. Dík!!!

  Třetí část naší narozeninové tour se koná v pondělí 20.6.2011 samozřejmě v Kainu od 20:30 hodin. Narozeniny tentokrát slaví Mára a rozhodl se věnovat Vám vstup zdarma! Doufám, že nezklamete a přijdete v hojném počtu! Spolu s námi vystoupí skupina Divá Bára.

  Zveme všechny fanoušky a  fanynky na čtvrtek 26.5. do Kainu, kde náš bubeník Franta oslaví své neuvěřitelné osmnácté narozeniny!!! Spolu s námi zahraje skupina Defynyce.  Začátek asi v půl deváté. 

  Zažili jste někdy  zemětřesení nebo podobnou přírodní pohromu? Asi ne, maximálně povodně z roku 2002. Tenkrát jsme se zapojili do projektu Rock proti vodě,  festivalu, jehož výtěžek putoval na likvidaci povodňových škod. Současná katastrofa v Japonsku nemá v novodobé historii obdoby a proto jsme velmi uvítali nabídku kapely Allrock zúčastnit se akce ROCK ENERGIE PRO JAPONSKO.  Zveme proto všechny naše fanoušky   v pátek 6.5.2011 do Mlejna ve Stodůlkách, Kovářova 4, Praha 5 od 19:30. Výtěžek z akce bude předán prostřednictvím nadace ADRA zástupci japonské ambasády. Akci podpoří MČ Praha 13, TV13 a Radio BEAT. Naším hostem je Tomio Okamura

  Naše pozvání na Velikonoce...

 

  Najednou se nám to začíná plnit, v pátek 15.4. zahrajem v Pačejově, v sobotu 16.4. potom ve Staňkově u Domažlic, obě akce s AB Bandem a dalšími.

  Díky všem, kteří včera přišli do Kainu, díky kapele TAM, díky osazenstvu Kainu, večer jsme si fantasticky užili, doufám, že vy taky!

  Náš příští koncert se koná v Kainu 21.3.2011 od 20:30 hodin. Vzhledem k tomu, že naši dva nejmenovaní členové slaví tento den narozeniny, vzkazuje Jindra a Šotek, že se na vás moc těší! Spolu s námi zahraje pražská rocková legenda TAM.

  Rádi bychom upozornili naše příznivce na nový portál www.rockpalace.cz  

                          

na kterém nám můžete (mimo jiné) dát svůj hlas do probíhající hitparády, můžete zakoupit stažení CD z internetu - nejen našeho! Dočtete se různé zajímavosti z rockové scény, zkrátka neváhejte a podívejte se. Za hlasy děkujem!!!

V sobotu 26.2.2011 hrajeme na zábavě v hospodě Základna v obci Tlustovousy, spolu s námi zahrají kapely Karta 77 a The Snails

  Mánes byl skvělej, úžasný lidi, krásný holky, no prostě super. Podívat se můžete zde nebo zde, malé video je tady. Motorkáři jsou prostě super!

  Náš příští koncert se koná v pražském Mánesu, kde se v sobotu 22.1.2011od 19:30 koná 7. zimní Biker s party. Zahrají tři kapely, Negativ, K2 a další, budou soutěže, gogo tanečnice, striptérka atd. 

Díky všem, kteří jste přišli v pondělí do Kainu a vytvořili naprosto skvělej kotel, to se to potom hraje! Bylo to fakt úžasný. Rovněž díky TAMu, že nás pozvali. Fotky z koncertu pořizoval Roman Akak a najdete je jednak na stránkách Kainu a hlavně zde 

  Kdo se chce po vánocích trochu uvolnit a odreagovat ať neváhá a přijde v pondělí 27.12.2010 do Kainu, hrajeme spolu s kapelou TAM ! Těšíme se na vás. 

  Vydařený křest v Kainu nás nakopl, takže je tu další koncert ve středu 8.12.2010 v našem oblíbeném Motoráji. Těšíme se na všechny naše fandy a fanynky, přiveďte své známé a další kamarády, v Motoráji se skvěle paří!

  Naše nové CD si můžete objednat i poštou na adrese kapela@negativ-rock.cz  

  V sekci MP3 přidány ukázky z nového alba!

  Tak je to tady!!! Nové CD " Křídla mít... " je na světě, pokřtěné a zapité. V Kainu se sešlo něco přes 100 fanoušků a to už je něco. Děkujeme všem za skvělou atmosféru, kmotrům Radkovi a Michalovi za křest a těšíme se na další kocerty a doufáme i desky. 

Ve středu 3.11.2010 se na vás těšíme opět v Kainu, jestli dopadne vše tak jak má, proběhne křest našeho nového CD !!!

                                                           

  Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a hlavně Starým fotrům, za parádní večer, úžasná atmosféra, skvělej klub a to masíčko... prostě paráda. Těšíme se na příští akci.      

  Zveme všechny příznivce motorek a dobrého jídla a pití na sobotu 2.10.2010 do Staré Huti u Dobříše na Prasečí hody! Hrají Sweet zone, Paranoid a Negativ.

  V sobotu 21.8.2010 zahrajeme na tradiční zábavě pořádané při lakrosovém turnaji Castaway cup v Okrouhlici u Havl. Brodu. Spolu s námi zahraje Žralok ve zdi.

  Tak tu máme další kulatiny, Standa slaví 10.8. čtyřicítku. Všechno nej(...)!!!

  Letos se to s kulatýma narozeninama jen sype, takže v pátek 18.6. slaví Mára čtyřicetiny v Motoráji na Krejcárku

  Kain jako vždy super, skvělí lidi, skvělej Merlin i Black Out. Opravdu jsme si to užili! Díky všem!

  V úterý 15.6.2010 zahrajeme opět v Kainu, tentokrát jako předkapela další legendě Merlin s Danem Horynou. Začátek jako vždy v Kainu asi ve 20:30. Těšíme se!!!

  Sobotní koncert opavdu super, atmosféra v Kainu naprosto úžasná. Děkujeme všem fanouškům a děkujeme Markýzům, fakt skvělá oslava narozenin!

Pozor, pozor!!! V sobotu 20.3.2010 slaví dva členové kapely kulaté narozeniny- Šotek 50 a Jindra 25 ! Na tento den se Márovi podařilo dohodnout koncert se známou legendou Markýz John, kde jinde než v Kainu. Těšíme se na vás, mohla by to být opravdu skvělá pařba.

Páteční Kain s Tamem se opravdu vydařil, zahráli jsme většinu skladeb které chystáme na novou desku. Nahráváme již od příštího týdne.

  Celý NEGATIV přeje našemu bývalému bubeníkovi Mojdovi všechno nej(...) k jeho třicátým narozeninám!!!

(26.1.2010)

V pátek 12.2.2010 si opět zahrajeme s kapelou TAM v Kainu! V prosinci to opravdu stálo za to, tak neváhejte a přijďte zapařit.

V sobotu 23.1.2010 zahrajeme na šestém ročníku Biker's Party v Mánesu, Masarykovo nábřeží 250, Praha 1. Akce začíná v 19 hodin, hrát mají asi tři kapely.

Oslava v Motoráji se opravdu vyvedla, Jarmila a Negativ děkují všem co přišli a úžasně se bavili.

V pátek 8.1.2010 hrajeme v Motoráji na oslavě půlstoletí Jarmily

(...klikni na obrázek)

Na středu 30.12.2009 nás přizvala kapela TAM jako předkapelu do KAINU, velmi rádi jsme přijali a těšíme se. Začátek jako obvykle asi v půl deváté.

  V sekci MP3/videa přidán první videoklip

  Po naprosto skvělé pařbě v Motoráji si vás dovolujeme pozvat v pondělí 30.11. do klubu Kain, Husitská 1, Praha 3, kde zahrajeme přibližně od půl deváté. Věříme, že nás nezklamete a přijdete v hojném počtu udělat minimálně stejnou nebo ještě lepší atmosféru jako v Motoráji. Vstupné dobrovolné!!!

  Zveme Vás na náš koncert v pátek 2.10.2009 v klubu Motoráj v Praze na Krejcárku, kde vystoupíme nejprve se starou sestavou a v průběhu večera dojde k předání postů basy a bicích.  Přijďte s námi poděkovat Mojdovi a Alešovi  za skvělých osm let účinkování s námi a přivítat na jejich místech Fandu a Standu! 

  Děkujeme všem lakrosákům i ostatním za úžasnou atmosféru, kterou jste nám vytvořili v Okrouhlici i přes to, že jsme hráli ošizeni o kytaristu Jindru. V pátek to přepískl natolik, že se do večera nedokázal dát dohromady. Omluvou mu může (?) být nedávná operace. Bohužel jsme museli několik skladeb vynechat. Hráli jsme již s novou rytmickou sekcí, ale přišel si zabubnovat i Mojda, kterému se jen pár hodin poté narodil syn Patrik! Gratulujeme.

  Po delší odmlce se s námi můžete setkat na tradiční zábavě v Okrouhlici u Havlíčkova Brodu v sobotu 22.8.2009. Hraje se v místní sokolovně v rámci lakrosového turnaje. Uvidíte Negativ v pozměněné sestavě, jako předkapela vystoupí El Brkas z Havlíčkova Brodu. Vstup volný!

   Naše příští vystoupení se koná v sobotu 24.1.2009 na 5. zimní Biker's Párty v podzemních garážích P.acha clubu v Kongresovém centru Praha. Zábava začíná v 19:00 a spolu s námi vystoupí  dívčí kapela K2 a The ilegal Eva & Vašek suprfon band. .

    Sobotní zábava se vydařila i přesto, že jsme hráli až od půl jedné v noci. Končilo se kolem druhé hodiny a lidi vydrželi až do konce. Na závěr si od mixpultu odskočil s námi zabubnovat i Vašek Šoupal.

    V sobotu 27.9.2008 nás můžete vidět a slyšet v kulturním domě ve Světlé nad Sázavou, kde vystoupíme v rámci pouťové zábavy spolu s kapelou Adrien a dalšími.

    Ve čtvrtek 26.6.2008 hrajeme na zakončení lakrosové sezóny v klubu Matrix, Koněvova 13, Praha 3(viz mapka). Akce probíhá od 19 hodin, v průběhu večera budou vyhlášeny výsledky, zahrají kapely Bobby SoxerMazací hlava generála Maršála a samozřejmě Negativ. 

    V pondělí 24.března -velikonoční pondělí - se na Vás těšíme v klubu Kain ( Husitská 1, Praha 3) od 20:30 hodin. A protože je svátek a Jindra a Šotek slaví narozeniny, prvních 30 platících má tři piva zdarma!!! 

    Koncert Na Slamníku se vydařil, děkujeme  kapele Bobby Soxer a hlavně všem, kteří s náma pařili až do konce. Byli jste skvělí!

    V pondělí   17.12. 2007   hrajeme    od 20.00 hodin     v restauraci      Na Slamníku, Wolkerova 12, Praha 6. Spolu s námi vystopí kapela Bobby Soxer. Přijďte si před vánocema zařádit, těšíme se na Vás! 

  V sobotu 18.8.2007 hrajeme v Okrouhlici u Havlíčova  Brodu společně s místní legendou Kejvavý koně. Zábava se koná v místní sokolovně jako již tradiční součást lakrosového turnaje Castaway cup.

     A je tady svatba..!!!

                             

  Ve čtvrtek 28.6.2007 hrajem v klubu MATRIX , Koněvova 13, Praha 3, na slavnostním zakončení lakrosové sezóny. Od 19. do 22. hodiny proběhne vyhlašování výsledků, poté volná zábava. Spolu s námi vystoupí kapela Teddy Beer

 

      Už je to tady!!!   NEGATIV   konečně   

                       na  RÁDIU BEAT !!!

    V pořadu radia Beat Beatová samoobsluha moderoval Mára společně s Pavlem Malúšem. Ve svých čtyřech vstupech uvedl písničky kapel, které zásadně ovlivnily jeho muzikantský ( a nejen ten ) život. Jako třetí zazněla i naše píseň ze staršího období Hřbitovní slavnost. Teď už jen nahrát pořádnou desku, natočit klip a hurá do televize! ( nebo radši k Alice Cooperovi ? ).  Ale stejně jsou nejlepší zábavy s pořádně rozjetýma fanouškama!! Takže hurá  21.2. Na Slamník!!!

 

  V úterý 6.2. bude Mára spolumoderovat na radiu BEAT od 15.do 16. hod.!!! Možná zazní i NEGATIV (???)

   Ve středu 21.2.2007 hrajeme od 20.00 hodin  v restauraci Na Slamníku 

   Zveme všechny naše příznivce na  koncert v sobotu 16.12.2006 od 20.00 hodin v KD Opatov, tentokrát společně se skupinou Adrien. Přijďte se před Vánocemi pobavit na pořádnej mejdan. Těšíme se na plný sál.

   V sobotu 23.9. vystoupil Negativ na výročním turnaji Fťáků pořádaném v Jílovicích  u Třeboně ke dvacátému výročí založení týmu. Bohužel tentokrát  bez Aleše a Mojdy, kteří byli vázáni povinnostmi ve své domovské kapele Adrien. Spolu s náma vystoupila místní punková kapela Proč ne? Děkujeme všem za skvělou atmosféru ! 

    Po delší odmlce vystoupí Negativ v kompletní sestavě v pátek 22.9. 2006 jako předkapela Aleše Brichty a jeho AB Bandu v Havlíčkově Brodě v Čechovce,  klub Kasárna od 20.00hodin.

    V pátek 25.11.2005 hrajeme v klubu Černá kočka, Thámova 5, Praha 8 - Karlín. Jako host vystoupí Jacki Van Gogh Band. Začátek v 19.30, vstupné dobrovolné. Vzhledem k tomu, že v klubu se smí hrát jen do určité hodiny, přijďte včas, ať vám nic neuteče.

    V sobotu 10.9.2005 hrajeme na festivalu Rockový mazec v Nové vsi u Světlé nad Sázavou

    Ve čtvrtek 8.9.2005 odpoledne hrajeme na akci VYPICH 2005 pořádané Domem dětí a mládeže Prahy 6 pro zpříjemnění začátku nového školního roku

    Vzhledem k tomu, že se lakrosový turnaj nekoná, jsme nuceni zábavu v Nové vsi také zrušit.

    20.8.'05 - hrajeme v Nové vsi u Světlé nad Sázavou, předkapela Full Stop. Zábava se koná tradičně pri příležitosti lakrosového turnaje Castaway cup.

    POZOR ZMĚNA:   Kain se překládá na středu 22.6. ´05 !!!

    Jindra už má ruku v pořádku! Teď už jen pár zkoušek (nebo aspoň jednu...) a 21.6. '05 zahrajeme v Kainu!

     Špatná zpráva: Jindrovi zůstane ruka ještě asi dva měsíce na dlaze, zranění je horší, než jsme čekali. Tím pádem musíme všechny naše plány odložit. Doufám, že vás to mrzí alespoň tak jako nás.

      5.3.´05 - hrajeme v hospodě " U pacienta " v Babicích při příležitosti křtu nového pódia  

      Usilovně pracujeme na dokončení našich stránek (20.1.05) Šotek

      Jindra má ruku v sádře, sundají mu ji 22.1.05 doté doby si nezahraje.

      21. 8. '04  -  zábava v Nové vsi                                                  Zábava se konala již tradičně při lakrosovém turnaji Castaway cup. Tradičně spousta lidí, škoda jen, že někteří fanoušci raději vyčkávají ve výčepu než by zaplatili vstupné.  Ti co byli v sále udělali bezvadnou atmosféru, zkrátka super! Dík!   .

      22. 4. '04  -  hrajeme v rockovém klubu Kain na Žižkově, tentokrát s kutnohorskou kapelou Brix

      27. 3. '04  -  hrajeme v hospodě U pacienta v Babicích

       během ledna jsme stránky nedokončili, ale dokončíme je co nejdříve

       16. 2. '04  -  hrajeme koncert v rockovém klubu Kain na Žižkově, 

        během ledna 2004 dokončíme a spustíme stránky skupiny Negativ Rock